HOLLE ORGANİK 1 BEBEK SÜTÜ

YENİDOĞAN 0-6 AY
400 gr
Demeter

Kullanımı :
Anne sütünden sonra veya anne sütüne ek olarak tüketilebilir. Biberon ile beslemek için uygundur, aynı zamanda Holle Tam Tahıllı Ek Besinlerini hazırlamak için idealdir. Demeter çiftliklerinden elde edilen Holle Organik Devam sütünün sindirimi kolaydır, glutensizdir ve ilave şeker içermez.

İçeriği :
Yağsız süt ** (Almanya), peynir altı suyu tozu * kısmen minerali alınmış, bitkisel yağlar * (palm yağı *, kolza yağı *, ayçiçek yağı *), maltodekstrin *, kalsiyum karbonat, potasyum klorür, sodyum klorür, C vitamini, E vitamini, demir laktat, çinko sülfat, niasin, Kalsiyum-D-pantotenat, bakır sülfat, A vitamini, B1 vitamini, B6 vitamini, manganez sülfat, potasyum iyodür, folik asit, K vitamini, sodyum selenat, D vitamini
*  organik tarım

** biodinamik tarım (Demeter kalitesinde)

Menşei :
Almanya

Hazırlanışı :
Kaynatılmış ve sıcaklığı 50 dereceye inmiş suyun yarısını(ölçüm tablosunda verilen ölçülere göre) sterilize edilmiş biberona koyun. Ölçü kaşığı ile (silme olacak şekilde) gerekli miktarda süt tozunu ekleyin, iyice çalkalayın. Suyun geri kalanını da ekleyip  tekrar çalkalayın, sütünüz hazır.

Üretimi :
Holle Organik Bebek Formül Sütü 1, %99 organik olarak üretilmiş malzemelerden yapılmıştır. Formüllerimizde kullanılan sütler Biodinamik (Demeter) çiftliklerinden elde edilmektedir. Bütün çiftliklerimiz Avrupa Birliği organik yönetmeliklerine ve  sıkı uluslararası Demeter yönetmeliklerine katı bir biçimde bağlıdır. Demeter çiftlikleri hakkında daha fazla bilgi için www.demeter.net

İneklerimizi verimli biodinamik alan ve çayırlarda otlatmak, yüksek kaliteli bebek yiyeceklerimizdeki sütlerin üstün kalitesinin sebebidir. Demeter çiftcileri, ağrılı bir işlem olan ineklerin boynuzlarını çıkarmakdan kaçınırlar. Diğer önemli içeriklerden biri de, bebeğiniz için gerekli yağ asitlerini içeren organik sebze yağlarıdır. Kalan %1’lik içerik ise, Avrupa Birliği yönetmeliklerinde gerekli görülen, bebeğinizin gelişiminde ihtiyacı olan vitaminler ve minerallerden oluşmaktadır.

Önemli bilgi :
Anne sütü, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm besin ve vitaminleri içeren en doğal ve yararlı besindir. Bu yüzden Holle emzirmeyi önerir. Ayrıca anne ve çocuk arasında emzirme sırasında yaşanan yoğun temas, uyum ve rahatlık duygularını artırır. Emzirmenin önemi hakkında doktorunuzla, ebe veya bir sağlık uzmanıyla konuşmanızı öneririz.