HAKKIMIZDA

Holle Organik , Avrupa'nın en eski bebek maması üreticilerinden biridir. Albert Diefenbach, 1933'te Arlsheim'da uzman bir gıda işleme şirketi olarak Holle food AG'yi kurmuştur. Bu, organik bebek mamalarının temelini oluşturmuştur. Şirketin felsefesi kuruluşundan itibaren antropozofik beslenme ilkelerine ve biodinamik kaliteye dayanmaktadır.

Holle Organik Bebek Maması; Demeter standartlarında üretim yapmaktadır. 1933'te kurulan Holle Organik, en baştan beri tüm kimyasal işlemleri ve koruyucuları kullanmayı tavizsiz bir şekilde reddetmiştir. Şirketimizin ana merkezi İsviçre Riehen'de ve depoları Almanya'nın Baden-Württemberg bölgesinde bulunan Grünsfeld'de bulunmaktadır. Bebek sütleri,  bebek ek besinleri, kavanoz mamaları, bebek ekmeği, meyve püreleri, çaylar ve çeşitli aperatifler ile birlikte 82 ürün çeşidi, ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.

Bebek sütü ve kaşık mamalarını Almanya’da, kavanoz mamalarını İsviçre’de üretmektedir. Üretim birimlerimiz, en yeni teknolojiyi, talepleri ve sertifikaları bünyesinde barındırmaktadır. Sütlerin ve tahıllı kaşık mamalarının hazırlanmasında, organik tarımın çok  ötesinde üretim standartları olan, biodinamik çiftliklerden gelen hammadeler kullanılmaktadır.

Organik bebek mamalarından beklenen yüksek kalite beklentisi başka hiçbir üründe yoktur. Holle olarak 1933'ten beri organik bebek mamasının önde gelen üreticilerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Biodinamik tarıma olan yakın bağımızı sürdürmeyi taahhüt ediyoruz.

 

Holle ürünleri Türkiye dahil 52 ülkede satılmaktadır. Holle’nin Türkiye ve Kıbrıs Disribütörlüğünü Karkot Organik Ürünler Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti. üstlenmiştir.

85 yıldır
Sevgi, Güven ve Holle
Güveniniz için teşekkürler!